מועדון הלקוחות MEATOS&Co

אז חשבנו איך נוכל לשנות את תפיסת התרבות של הרכישה/רכישות שלכם באון-ליין,  אז לעשות רעש בעזרת מגוון בידולים קולינרים משמעותיים בהחלט?… , את הנושא זה נוכל לתת.. , אבל הנושא העיקרי, היה גם בעיקר לחשוב על הקהל שלנו.. הקהל הכשר של תל אביב! . חשוב לנו הזמן , האמון, הבריאות וחווית השירות הקולינרי אותו נועדנו לעשות , למענכם ולמען עוד דרכים ושיתופי פעולה , ודרך הטכנולוגיה והמשבר הלאומי הקמנו את מועדון הלקוחות היעיל ביותר עבורכם, ובוא שמנו דגש על לתת לכם להרגיש לקוחות יקרים, בסופר/לא בסופר,  בבית/לא בבית, לתכנן או להיות ספונטני או שסתם בא לכם לארח, לשלוח מתנה לאוהבים / סל למיועדים, או סתם לעשות הפקה ולרקוד על שולחנות  😉 ממש להיות שם הפתרון הקולינרי/הבריא/והמזין שלכם. ובעזרת מועדון הלקוחות שלנו, לא רק שתהנו מתרבות הפינוק, והשירות האין סופי… של מסעדת מיתוס גריל-בר תל אביב   ולהיות לקוחות פרימיום בקהילת האון-ליין הפנימית של משפחת MEATOSMARKET ו – MEATOS&Co. 

שירותים / בידולים / ערכים

מחלקת מנויים :

לפי כך יצרנו עבורכם מגוון שירותי סופר פרימיום בחבילות חודשיות קבועות, ללא עלויות מיותרות, וגבוהות למשרדכם / ביתכם / חסדכם, העלויות שבאות בסוף החודש באמצע החיים או דאגות ותכנונים למשלוחים או איסופים עצמיים על מנת לחסוך. אז בנינו לכם חבילות משלימות לחיסכון ענק בעלות הגולמית של הדבר ופתרון מדהים לשקט קולינרי, זריז,נקי  וכמובן בייתי.

ברקודים / קודי קופון / גיפט קארדים / שיווק שותפים

פה הדברים נהיים יותר כייפיים לדיגיטלים שבינכם! , כנסו לדף הקופונים, השתתפו בהגדלת החשיפה שלנו על ידי שיתוף בערוץ השיתופי אשר תרצו, וממשו הטבות של ממש! בלייב-און ליין! , תקבלו קוד קופון עם הנחה לרכישה חד פעמית, אך בכול עת שתרצו אותה לממש! אז בקצרה נאמר לכם שאם תעבדו איתנו, אנו נעבוד איתכם על מנת להוזיל את הסל המשלים הקולינרי והמקצועי, לאורך כול הדרך מיתוס-מרקט, הסופר מרקט און-ליין של תל- אביב.

שיתופי פעולה :

כל סוגי הלקוחות יכולים להינות ממגון שיתופי הפעולה וההטבות, ללא כול התחייבות חודשית! אנו כהרגלנו מעולם המסעדות והאירוח דואים לראות כול לקוח באופן מבוקר גם באון-ליין, ועכשיו יש לנו את המערכת הנכונה לשים לב גם לפרטים הקטנים, ללמוד ולעדכן אותכם באופן רציף ושעתי בכול דבר אשר מגיע/נחוץ להזמנכם או לחשבונכם, על מנת לרכוש את הסל המושלם! אנו נותנים יד למשק הישראלי ולענף הקמעונאות בארץ ותומכים באדמה כשרה ויצור כלל ארצי המניע את הציר המרכזי מהחלקאי אל הלקוח באיכות הכי גבוה, ובעלות הכי אטרקטיבית. 

סוגי לקוחות:

פרטי / עסקי / חרדי / ציבורי / רפואי / צבאי / ממשלתי