דגים טובים הן צמד מילים נרדפות לטריות ללא פשרות, במיתוס מרקט כל הדגים נמכרים באריזת וואקום לשמירה על הגיינה וטריות מקסימלית.. דגי ים ובריכה טריים שעברו תהליך הקפאה מואצת(שוק פריזר) אשר עוזר בשימור טעמו של הדג הטרי גם לאחר ההפשרה, כמו גם את ערכיו התזונתיים

משלוח דגים תל אביב

משפחה ישראלית ממוצעת תשמח להגיע לארוחת חג שיש ברשותה שולחן חג מפנק וטעים, עם כל המטענים והמתכונים הכי טעימים של המשפחה לאורך הדורות. זו היא עבודה שלפעמים לוקחת זמן, ודורשת מכם ללכת בזהירות ולחפש את המוצרים הכי טובים והכי איכותיים שאתם מכירים. ולכן מדובר על משימה שאתם רוצים להשקיע בה לא מעט מחשבה ולמצוא פתרונות לצרכים בצורה נוחה יחסית, כמו למשל הזמנה של משלוח דגים בתל אביב לקראת ערב החג. הזמנת משלוח של הדגים שאתם הכי אוהבים לאכול, תאפשר לכם לצמצם בצורה משמעותית את ההוצאות על דגים וליצור סדר בתהליך ההכנה של המנות האהובות ביותר על המשפחה שלכם. אם גם אתם רוצים להזמין משלוח דגים לקראת ערב החג, כדאי לכם לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועי של חברת Meatos Market.

משלוח דגים תל אביב – לקראת תקופת החגים

לקראת תקופת החגים, ההזמנה של משלוח דגים תל אביב היא נוחה שבעתיים, מפני ש:

  1. אתם יכולים להזמין בדיוק את סוגי הדגים הדרושים לכם לכל המנות שאתם מבשלים, גם מבחינת כמויות וגם מבחינת הזנים של הדגים.
  2. אפשר להבטיח שאתם תקבלו את המשלוח כמה שיותר קרוב רווחה רגשית ובה בעת להבטיח שיהיה לכם מספיק זמן לבשל את הדגים בצורה מושלמת.
  3. אם אתם צריכים חומרי גלם נוספים, כדי להרכיב את המנה המשפחתית המושלמת שלכם, אנו נוכל לספק לכם את כל חומרי הגלם וכך לצמצם את הצורך לצאת לרחובות העמוסים.

משלוח דגים תל אביב  – גם אתם יכולים ליצור שולחן מושלם לחג

היום קל מאוד למצוא את הפתרונות הטובים והנוחים ביותר לקבלת דגים איכותיים לקראת ערב החג, דווקא אצל בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל. ככל שיש לכם צורך יותר מדויק כי כך אתם צריכים לפנות לאיש מקצוע שמחזיק את כל חומרי הגלם הכי טובים שקיימים בשוק, ועומד לרשותכם לקראת ערב החג המיוחד שלכם. תכנון נכון של ההזמנה לקראת ערב, הוא זה אשר יעזור לכם להפיק אירוע בצורה לא פחות ממושלמת, ולהבטיח שאתם נהנים ממוצרים איכותיים לכל בני הבית והמשפחה שלכם. להזמנת משלוח דגים, פנו אל Meatos Market.

דגים טריים

חוויה קולינרית ברמה גבוהה, היא כמובן תולדה של שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר שאפשר למצוא כיום בשוק. גם אם אתם בשלנים ביתיים, בלי הרבה ניסיון, עצם העובדה שאתם בוחרים לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים כמו דגים טריים, מקפיצה את התוצרים הסופיים שלכם לרמות גבוהות מאוד, תוך מינימום השקעה של זמן ומשאבים. לכן הרצון של בשלנים רבים להפוך לבשלנים מוצלחים, בא לידי ביטוי דווקא בתהליך קניית חומרי הגלם והמוצרים שהם רוצים לנצל לטובת תהליך הבישול כולו. אם אתם מוכנים להשקיע כל כך הרבה מאמצים בחיפוש אחרי דגים טעים, יכול מאוד להיות שתרצו לפנות לעזרת צוות המעדנייה של  Meatos Market, אשר מחזיק במוצרים האיכותיים והטובים ביותר שקיימים כיום בשוק הישראלי, בתחום הבשר והדגים.

איך להזמין דגים טריים מהמעדנייה השכונתית?

כדי להזמין דגים טריים מעדנייה שכונתית או בכל סופרמרקט אחר, אתם צריכים להבין מהי המנה שאותה אתם רוצים להוציא לפועל, קודם כל ולפני הכל. לכל סוג של דג יש את מנעד הטעמים שלו ואת ההתאמה למנות אחרות שאתם רוצים להגיש לשולחן. דגים כמו סלמון, יכולים להשתלב במגוון רחב מאוד של תבשילים. לחילופין, הזמנה של דגים כמו בס, מחייבת אתכם להבין איזה סוג של מנה אתם יכולים לבשל עם הדג מבעוד מועד. כמו כן, הדבר תלוי בכמות המשתתפים בארוחה שלכם וברמת המנות היוקרתיות שאתם רוצים להוציא לאורחים באירוע.

דגים טריים – ההכנות לחג מעולם לא היו קלות יותר

בשביל להבטיח הצלחה מסחררת באירוע שלכם, גם אם מדובר על ארוחה משפחתית בערב שבת או בכל ערב אחר בשבוע, עליכם לדעת אילו מוצרים להזמין ומאיפה. כאשר זו הפעם הראשונה שאתם מארחים ואין לכם כל כך מושג איך אפשר להפוך את הארוחה המושלמת, כדאי להתייעץ עם אנשי קולינריה מנוסים או אנשים שעובדים באופן יומיומי עם חומרי הגלם שלכם. שיחת טלפון אחת לעזרת אנשי צוות Meatos Market תסייע לכם להבין לעומק מה הם הצרכים שלכם ואיך ניתן לענות עליהם על הצד הטוב ביותר, כדי להתכונן לאירוע ולהכין תבשילים בלתי נשכחים.

Filter